menu > Pre dobrú vec

Pre dobrú vec

 
Nápad vytvoriť túto stránku prišiel spontánne, mal som pocit, že je nutné niečo pre tie tri maličké ratolesti urobiť.Je to kopec starostí starať sa o tri malinké detičky, ale na druhej strane je to aj obrovská radosť. Detičky sú veľmi milé dobre papajú a rastú nám doslova pred očami. Príbuzní aj známi sa zaujímajú a pýtajú sa doslova na všetko.
 Veľký záujem ma viedol vytvoriť niečo kde si sami môžete pozrieť, tiež sa opýtať  čo konkrétne koho zaujíma....Jedno veľmi náročné obdobie máme za sebou. Tí ktorí nás poznajú vedia, že tehotenstvo Marcely bolo obzvlášť náročné. Obaja sa tešíme že sme to doviedli do úspešného konca a Marcela porodila tri veľmi milé stvorenia. No veľmi dobre si uvedomujeme, že sme len na začiatku. Veľa vecí či už náročných alebo menej náročných bude treba vyriešiť. Preto nás obzvlášť poteší ak nám niekto pomôže čo i len s maličkosťou, alebo aspoň dobrou radou...
Tento mesiac sa slniečko aj na nás usmialo trošičku viac, jednak preto, že sa nám ozývate rodičia trojičiek a tiež preto, že na stretnutí Kováčikovcov, kde sme sa s našimi trojičkami išli pozrieť, naše deti vzbudili nie malý záujem, a dobrí ľudia nám pomohli finančným darom, hoci nebol vysoký no potešil o to viac, že bol od Kováčikovcov :-)
13.04.2021 21:53:34
   login
   heslo
Vytlačiť slovak english
hľadaj

Novinky

Prvé malé úspechy /26.01.2018/

 

Požiarnik a dve doktorky /12.10.2010/

asi takto to vyzerá u nás, keď príde čas na olovrant. Čoraz častejšie sa deti dožadujú aby mohli papať ...

 

V obci Hrušov, okres Veľký Krtíš /04.09.2010/

bývajú trojmesačné trojičky Denisa, Lenka a Viktória. Narodili sa 1. júna 2010 v Banskej Bystrici. Mama Jana sa ...

 

zobraziť všetky novinky


Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomohli pri tvorbe tejto stránky. Spoločne sa tešíme z každej návštevy